Frogum Autorohože PROLINE – Volvo XC60 II 2017-

65,00

Nakupujte autodoplnky cez overený eshop.

Autodoplnky sú z kvalitných materiálov.

Rýchle dodanie tovaru.

Do obchodu

Katalógové číslo: 3D407848 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: Frogum Autorohože PROLINE – Volvo XC60 II 2017-

Autorohože PROLINE

3D rohože do auta Proline sú inovatívnym moderným doplnkom pre každý model automobilu.

Špičková kvalita, jedinečný dizajn a neobvyklá funkčnosť. Rohože proline sú vyrábané špičkovou technológiou z vysoko kvalitných termoplastických elastomérov (TPE), odolných proti UV žiareniu a nečistotám spôsobeným mazivami alebo palivom.

Autorohože dokonale zachytávajú blato a vodu a zároveň pôsobia elegantne v interiéri. Tento materiál je tiež odolný voči vysokým a nízkym teplotám vzduchu. Postarali sme sa o všetko, aby ste sa nemuseli báť nečistôt vo vašom vozidle.

Pri navrhovaní rohoží meriame povrch každého modelu automobilu pomocou jedinečnej laserovej techniky, ktorá zaručuje dokonalé prispôsobenie konkrétnemu vozidlu. Vysoké okraje rohože zabraňujú znečisteniu obloženia automobilu a rýchlemu opotrebovaniu. Na mieru konkrétnym potrebám každého vodiča protišmykový povrch ešte viac zlepší váš komfort pri jazde.

Dokonalý strih

3D technológia

Unikátny dizajn

Najvyšší okraj

Rohože sú bez zápachu. Ľahké čistenie pomôže udržať rohože v perfektnom stave. Za pozornosť tiež stojí moderný dizajn 3D rohoží, ktoré štýlovo dopĺňajú interiér každého automobilu.

4cm

Vysoký okraj

čierna

Farba

gumoplast 

Materiál

Moderný dizajn našich 3D rohoží určite prispeje k vzhľadu každého interiéru vozidla. Pomocou systému upevnenia, ktorý je súčasťou každého produktu, ľahko zaistíte upevnenie v aute.

Výhody

  • – presné tvarovanie podľa podlahy v aute
  • – bez zápachu
  • – 4 cm vysoký okraj rohoží
  • – 3D originálny dizajn a tvar rohoží
  • – fixácie priamo na rohožiach
  • – jednoduché čistenie rohoží

Nevýhody

  • – pre niekoho tvrdší materiál

Odporúčanie pri nákupe

Ak nie ste si istý správnym výberom autodoplnku na váš automobil odporúčame pri nákupe do poznámky ku produktu uviesť model, ročník a typ karosérie Vášho automobilu. Priložiť ku poznámke môžete aj fotografiu automobilu.

Frogum Autorohože PROLINE – Volvo XC60 II 2017-
Prejsť na začiatok