Deflektory Hyundai I10: Okenné deflektory na mieru

Deflektory, ktoré presne pasujú na auto Hyundai I10:

Návod na montáž deflektorov

  1. Pred rozbalením prirovnajte deflektory ku rámu okna, či sú deflektory zhodné a správne vybrané na váš automobil.
  2. Ak máte správne deflektory, stiahnite okno úplne dole a očistite miesto, kde sa budú deflektory inštalovať.
  3. Odstráňte fóliu z lepiacej pásky na deflektoroch.
  4. Zasuňte deflektor najskôr pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec v hornom rohu dverí. Deflektor sa prehne. Potom pomaly zasúvajte deflektor do drážky pre okno smerom od zrkadla ku rohu dverí tak, aby nedošlo k poškodeniu deflektora.
  5. Keď máte deflektory nasadené v drážke, niekoľkokrát otvorte a zatvorte okno. Pozorujte, či náhodou niekde nenaráža okno do plastu. V prípade, ak sa okno nechce zavrieť, alebo okno naráža do deflektorov, tak použite pribalené kovové pliešky. Pliešky treba použiť na mieste v, ktorom okno naráža do deflektoru. Pliešok treba zasunúť tak, aby háčik, ktorý je na jednej strane pliešku bol na strane gumového tesnenia okna a časť bez tohto háčiku na strane deflektoru. Vďaka pliešku bude následne otváranie a zatváranie okien bezproblémové.

Ofuky okien

Ofuky okien alebo tiež okenné deflektory sú doplnok do auta, ktorý umožňuje jazdu s pootvorenými oknami za takmer všetkých poveternostných podmienok, rovnako tak minimalizujú prievan pri rýchlejšej jazde. A ani tým ich výhody nekončia.

Deflektory sú vyrobené z vysoko odolného plastu, ktorý je zárukou dlhej životnosti a vždy stopercentné funkčnosti pri celoročnej prevádzke.

Pliešky ku každej sade

Sada obsahuje aj kovové pliešky pre prípad, že sa okno nechce zavrieť, alebo naráža do deflektorov. Vďaka im bude otváranie a zatváranie okien bezproblémové.

Jednoduchá montáž

Montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý.

Môže sa ale stať, že vám systém v aute po nainštalovaní deflektorov nedovrie okno, lebo bude považovať deflektory za prekážku. V tomto prípade je potrebné buď tento systém deaktivovať, alebo okno zatvárať postupne.

Majú tmavo dymové farebné prevedenie, a tak sa ľahko kombinujú s najrôznejšími farbami karosérie a ostatných doplnkov na aute.

← Doplnky Hyundai I10
← Doplnky Hyundai
← Deflektory Hyundai
← Deflektory

Prejsť na začiatok